• Русский
  • English

O mnieJarosław Tomasz Świętochowski

Specjalista ds. zarządzania przedsiębiorstwem, rachunkowiec.

Właściciel Biura Rachunkowego Jarosław Świętochowski. W 2002 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej w Białymstoku w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. W czasie studiów członek Koła Rachunkowości. W 2013 roku ukończył podyplomowe studia rachunkowości w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie rachunkowości. Od 2013 roku aktywny członek Międzynarodowej Federacji Księgowych (IFAC) oraz członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i sygnatariusz Kodeksu zawodowej etyki w rachunkowości.

Posiada czternastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym ośmioletnie doświadczenie w księgowości i finansach.


"Obraz przedsiębiorstwa tworzony w jego sprawozdaniach według nawet najbardziej doskonałych wzorców – zakładając, że można byłoby takie sformułować – zależy od konkretnych sytuacji, okoliczności, zdarzeń wyjątkowych, nierzadko wiedzy intuicyjnej interpretowanych przez danego człowieka w sposób niepowtarzalny".

S. T. Surdykowska

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 8:00-18:00, sobota 9:00-15:00

Właściciel Biura Rachunkowego Jarosław Świętochowski posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.